Jsme Školní jídelna roku 2024

Primirest je historicky prvním vítězem soutěže Školní jídelna roku, kterou pořádá Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Získali jsme nejvyšší profesní ohodnocení v kategorii školního stravování.

Na vítěznou metu dosáhla šéfkuchařka Šárka Svatošová z naší školní restaurace Bzenec a její sous chef Martin Váňa. O technické zajištění a jejich podporu v rámci soutěže se postaral Brand Chef Primirest Tomáš Cikhart. Obrovská gratulace patří celému týmu – jsme na něj hrdí, 1. místo v soutěži AKC Školní jídelna roku 2024 si plně zasloužil. Kulinární talent, odvahu a kreativitu tým Primirest dokázal proměnit ve velké vítězství.

SJR2024

Primirest opět potvrdil, že naše talentované kuchařky a kuchaři vaří nejen chutně, zdravě, hospodárně, ale i nutričně vyváženě a kreativně s péčí o každý detail. Záležet si dávají i na atraktivním servírování. Nejde totiž jen o kvalitní suroviny nebo jejich zpracování v duchu zero waste. Moderní a udržitelné školní stravování musí uspokojit stále náročnější přání našich strávníků.

Za všechny naše nejen soutěžní úspěchy ale vděčíme Vám – našim hostům a strávníkům, rodičům, klientům a podporovatelům – ať už novým nebo těm věrným dlouholetým. Jste to totiž právě Vy, kdo nás žene kupředu a inspiruje ke zdokonalování gastro služeb. Vaší podpory si velmi vážíme a doufáme, že i nadále budeme spolehlivou školní jídelnou, kterou máte rádi. 

PS: Psst, jídla vítězného menu Primirest jsme uzpůsobili běžnému provozu našich školních kuchyní a strávníci je ochutnají v září 2024.